Budowanie marki

Jeśli Twoja firma jest nowym podmiotem na rynku lub niedawno przeszła zmiany wizerunku, który na nowo trzeba wypromować, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaproponujemy Ci najskuteczniejsze metody budowania marki i zadbamy o to, żeby emitowane w Internecie reklamy nie były zbyt inwazyjne. To ważne gdyż duża część internautów jest już zirytowana nadmiarem treści reklamowych na różnych stronach internetowych, a niektórych z nich wręcz do szaleństwa doprowadzają wyskakujące reklamy przysłaniające treści prezentowane na stronie. Warto więc odpowiednio dostosować strategię promocji do konkretnych wymogów i efektów jakie chcemy osiągnąć. Bardzo istotny jest dobór powierzchni reklamowych, które będą dopasowane do konkretnych wymogów i będą związane tematycznie z promowaną stroną. Ważne jest, aby jak największa część reklam trafiła do osób, które rzeczywiście są zainteresowane tematyką promowanych produktów czy usług. W tym celu możemy wykorzystywać różne narzędzia, które pomagają nam precyzyjniej kierować nasze reklamy.

Targetowanie geograficzne

Jest to dość prosta metoda zawężenia emitowanych reklam do konkretnego obszaru w przypadku firm, które działają na lokalnych rynkach. Możemy sprawić, żeby reklamy pojawiały się tylko użytkownikom z danego miasta lub województwa.

Targetowanie behawioralne

Jest to zaawansowana technologia kierowania reklam, która bada preferencje internautów, ich zainteresowania i na podstawie tego jesteśmy w stanie im wyświetlić bardziej dobrane do nich reklamy.

Kierowanie na konkretne urządzenia mobilne lub systemy

Czasem najlepiej jest tak zawężyć emisje reklam, żeby pojawiały się tylko na konkretnych systemach operacyjnych lub na smart fonach. W takich przypadkach również możemy Ci pomóc.

Grupy docelowe

Jeśli Twoje usługi są kierowany do konkretnej grupy docelowej jak np. do firm, kobiet, czy młodzieży to i w tych wypadkach są metody aby do nich dotrzeć. Nie zawsze jest to możliwe, ale kiedy jest warto z tego korzystać, aby nie płacić za emisję reklamy, która zupełnie nie trafia do osób, dla których jest przeznaczona.

Inne

Znamy jeszcze inne sposoby, które pomagają nam precyzyjniej trafiać z Twoją reklamą do internautów. Powiedz nam jakie są Twoje oczekiwania, a na pewno odpowiednio dobierzemy metody promocji aby jak najlepiej spełniały swoje zadanie.