Obsługa kampanii Affiliacyjnych

Nie płać za reklamę tylko za efekt!

Często możliwe jest takie skonfigurowanie działań w Internecie, aby nie płacić za samą reklamę, a za efekt działania takiej reklamy. Zamiast płacić za wyświetlenie banera można płacić np. za sprzedaż oferowanych produktów lub usług. Sprawdź u nas, czy w Twoim przypadku będzie to możliwe. Zbadamy czy Twój rodzaj usług jest możliwy do promocji w takim modelu oraz doradzimy najlepsze rozwiązania.

Programy Partnerskie

Dobrze zbudowany program partnerski może zapewnić Ci stałe źródło dużej ilości klientów. Korzystając z tego rodzaju reklamy Twoje usługi są promowane na wielu innych witrynach internetowych należących do partnerów korzystających z programu. W tym przypadku to partner decyduje, czy oraz gdzie emitować Twoją reklamę, ale nie musisz mu płacić za samo wyświetlanie reklam, a np. za sprzedanie usługi. Jest to dobry sposób promocji, ale nie sprawdzi się w przypadku każdego produktu, czy też usługi.

Zajmujemy się budowaniem i obsługą programów partnerskich w sieciach afiliacyjnych. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie, które pozwala nam na kompleksową obsługę naszych klientów (tworzenie banerów reklamowych na potrzeby programu, negocjacje z wydawcami, negocjacje z sieciami afiliacyjnymi, bieżące zarządzanie programem, akceptacja i odrzucanie wydawców, itp.)

Poleć znajomemu

Rewelacyjną metodą promocji usług jest opcja poleć znajomemu. Kiedy ktoś wejdzie na Twoja stronę internetową i zainteresują ją Twoje usługi, być może będzie chciał je polecić swojemu znajomemu. Daj mu taką możliwość. Kiedy usługa jest polecana pomiędzy znającymi się osobami prawdopodobieństwo sprzedaży znacznie wzrasta. Kiedy dodatkowo wynagrodzisz osobę polecającą efekty będą jeszcze lepsze. Najlepiej jednak sprawdza się to kiedy obie strony coś zyskują.

Budujemy na zamówienie systemy polecania produktów i usług innym osobom. Zajmujemy się pełnym wdrożeniem tej usługi od opracowania graficznego do szczegółowego mierzenia statystyk (badanie trendów najchętniej polecanych produktów, trendy godzinowe, tygodniowe, miesięczne, wartość polecanych produktów, itp.). Łączymy tą usługę z promocją na portalach społecznościowych takich jak facebook, czy nk.pl