Portfolio

Serwis traktujący o tematyce ubezpieczeniowej. Głównym elementem jest ranking ubezpieczeń OC i AC, tabela rankingu jest sortowana wg wielu różnych parametrów ubezpieczenia, marki pojazdu i lokalizacji. Rozbudowany system kontroli nad ocenami i opiniami użytkowników pozwala na pełną kontrolę nad serwisem. Dołączony jest również moduł prasowy do publikacji artykułów. Istnieje możliwość zakładania kont z różnym poziomem dostępu. Zarówno strona jak i system zarządzania jest naszego autorstwa, zajmujemy się również pozycjonowaniem serwisu.

Rider’s PubWitryna lubelskiego pubu motocyklowego. Ciągle wzbogacana o nowe rzeczy (ostatnio tematyczne subdomeny zloty.riderspub.pl i motobazar.riderspub.pl). Obsługa jest w części realizowana przez system CMS częściowo zaś administrowana przez nas.

Wah-modsFirma zajmująca się modyfikacjami elektronicznymi w efektach gitarowych. Strona statyczna z menu w technologii flash. Administrowana przez naszą firmę.

motobiznes.netPortal finansowy kierowany do kierowców. Skomplikowana struktura serwisu oraz zarządzanie reklamami, zarówno tekstowymi jak i banerami, skłoniła nas do zaprojektowania systemu obsługi „skrojonego na miarę”. Treścią zarządza użytkownik, natomiast nasza firma zajmuje się ciągłą optymalizacją strony pod wyszukiwarki.

Zespół HangoverWitryna poświęcona lubelskiemu zespołowi rockowemu Hangover. Silnik stworzony na podstawie modułowego systemu CMS. Użytkownik obsługuje galerie, terminy koncertów i aktualności, reszta strony pozostaje statyczna.

e-acoc.plStrona pośredników ubezpieczeniowych. Użytkownik ma możliwość dodawania i edycji artykułów. Dodatkowo zainstalowany jest zaawansowany system obsługi reklam, z rozbudowanymi statystykami. Zajmujemy się również optymalizacją tego serwisu.

SID PizzaPizzeria z Lublina. Strona w założeniu miała być efektowna, stąd wiele elementów w technologii flash. Zaimplementowany również system oceniania poszczególnych pizzerii. W planach zamówienie online.