Pozycjonowanie stron internetowych

Cieszymy się z Twojej wizyty na naszej stronie!

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie pozycjonowania i optymalizacji serwisów internetowych. Posiadamy ponad 100 zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy już dłużej niż 2 lata. Możesz dołączyć do nich juz teraz!

Jak?

Wystarczy, że podasz nam adres swojej srony internetowej oraz frazy, na które chciałbyś pojawiać się wysoko w wyszukiwarkach internetowych (Google, wp.pl, onet.pl). Przeprowadzimy dla Ciebie darmową analizę serwisu oraz wycenę, którą otrzymasz niezwłocznie po opracowaniu przez naszych specjalistów.

Spójrz na nasze przejrzyste warunki współpracy:

  • bezpłatna wycena podanych przez Ciebie słów kluczowych bądź pomoc przy ich doborze
  • optymalizacja strony zgodnie ze wskazówkami dla webmasterów Google (bezpłatna w przypadku podpisania umowy)
  • podpisanie umowy (6 lub 12 miesięcy – okres jej trwania ma wpływ na cenę poszczegółnych fraz pozycjonowanych)
  • rozpoczęcie pozycjonowania (nie później niż 14 dni od podpisania umowy – w przypadku gdy strona wymaga większych poprawek – do 31 dni)
  • comiesięczne raporty z naszej pracy (klient otrzyma własny panel, w którym zobaczy wszystkie możliwe statystyki)
  • płatność – TYLKO ZA EFEKTY!

Rozliczamy się tylko, wtedy gdy Twoje frazy znajdą się w czołówce (10 pierwszych wyników wyszukiwania).

Płacisz tylko za EFEKT – nie pobieramy opłat wstępnych, nie wymagamy ryczałtu.Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza.

Adres strony*
Fraza 1*
Fraza 2
Fraza 3
Fraza 4
Fraza 5
Imię i nazwisko*
e-mail*
Telefon
UwagiNew Tone Design świadczy usługi w zakresie reklamy i promocji serwisów Internetowych już od ponad 7 lat. Obszr naszego zasięgu to cała Europa oraz Polska w tym:
– Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rzeszów, Olsztyn, Bielsko Biała, Rybnik, Tychy, Płock, Elbląg, Opole, Gorzów, Wałbrzych, Zielona Góra, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Nowy Sącz, Jelenia Góra, Konin, Siedlce, Piotrków Trybunalski, Inowrocław, Piła, Lubin, Ostrów Wielkopolski, Suwałki, Gniezno, Chełm, Zamość, Przemyśl

Współpracujemy z małymi oraz dużymi firmami. W przypadku dużych serwisów internetowych (wymagających wysokiego budżetu) preferujemy spotkania, na które z chęcią dojedziemy do klienta.

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się do nas napisać!

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Pozycjonowanie nie zawsze powinno być tanie.
By zadbać o stabilne pozycje, należy temu procesowi poświęcić więcej uwagi, co powiększa nakłady finansowe. W zamian jednak otrzymujesz stabilne pozycje, dzięki czemu Twoje dochody z serwisu lub liczba pozyskiwanych klientów nie ulegnie obniżeniu.
Coraz częściej trafiają do nas klienci „skrzywdzeni przez ekspresowych amatorów” – tanio i szybko. Jedno słowo jest właściwe – szybko – tak jedynie kończy się współpraca.