Referencje

Firma New Tone Design jest odpowiedzialna za zaprojektowanie i zbudowanie naszej strony firmowej (riderspub.pl). Serwis kilkukrotnie przechodził zmiany layoutu. Dodane zostały także mini serwisy zloty.riderspub.pl i motobazar.riderspub.pl. Współpraca układała nam się świetnie, profesjonalne podejście i doskonały kontakt sprawiają że z czystym sumieniem możemy polecić tą firmę.

Ew
Strona zrobiona profesjonalnie i szybko. Wszystkie moje sugestie zostały uwzględnione. Poza tym Webmaster, który ze mną pracował ma masę ciekawych pomysłów, które pozwoliły usprawnić moją pracę poprzez system CMS a także sprowadzić stronę do aktualnego poziomu funkcjonalności. Pozycjonowanie na najwyższym poziomie oraz szybkie i trwałe efekty w wyszukiwarkach.


Podejście do klienta życzliwe oraz nadzwyczaj profesjonalne. Nasza współpraca była bardzo owocna. Nie dość, że rzeczowo zajęli się grafiką i przedstawili kilka pomysłów szaty graficznej to jeszcze otrzymałam promocyjną cenę na pozyconowanie kilku fraz. Panowie są terminowi, co w tej branży coraz rzadziej się zdarza. Poza tym mogę z czystym sumieniem polecić firmę także ze względu na konkurencyjne ceny na rynku lubelskich firm.