Strony firmowe

Jeśli nie potrzebują państwo zaawansowanych rozwiązań na swojej witrynie internetowej, ta oferta jest właśnie dla Was. Aby nie marnować państwa czasu przygotowaliśmy pakiet szablonów z których mogą państwo wybrać coś dla siebie. Ponieważ każdy z tych szablonów to gotowa strona, to w ciągu 7 dni mają państwo w pełni funkcjonalną witrynę z systemem zarządzania treścią. Każdego szablonu używamy tylko raz, nie zdarzy się więc sytuacja że dwóch naszych klientów ma identyczne serwisy.

W skład strony wchodzi skrypt komentarzy z możliwością moderacji, konfigurowalny skrypt galerii, blog, formularze kontaktowe. Opcjonalnie w razie potrzeby możemy załączyć wiele innych modułów.

System CMS

System zarządzania treścią (CMS) zainstalowany na państwa stronie pozwoli na obsługę strony z poziomu przeglądarki w intuicyjny sposób nie wymagający znajomości technik tworzenia stron www. Stosujemy wiodące systemy CMS: WordPress, Joomla, Drupal, SilverStripe . Możliwy jest również wybór innego systemu.

Żaden szablon mi nie odpowiada

Nie ma sprawy, zaprojektujemy serwis który będzie odpowiadał Ci w 100%. W takim wypadku termin realizacji może wydłużyć się do 30 dni. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do naszego biura lub prosimy o kontakt:

Standardy i optymalizacja

Wszystkie witryny robione przez nas są zgodne ze standardami World Wide Web Consortium (W3C) i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek (google.pl, wp.pl, onet.pl). Jeśli życzyliby sobie państwo abyśmy pozycjonowali taką stronę nie zostanie naliczona żadna opłata początkowa.

Pakiet promocyjny nie obejmuje napisania tekstów na stronę, zrobienia zdjęć i ewentualnie innych materiałów mających znaleźć się na stronie. Oczywiście może to być część usługi lecz będzie to dodatkowy koszt i termin 7 dni może nie zostać zachowany.