Systemy CMS

Utrzymanie aktualnej strony www jest bardzo ważne pod kątem marketingu internetowego. Użytkownicy wiedząc że mogą uzyskać najnowsze i wyczerpujące informacje na temat produktów/usług nie ruszając się z domu będą częściej odwiedzać nasz serwis, zwiększy się również prawdopodobnie czas spędzany w obrębie tegoż. Co więc stoi na przeszkodzie aby często aktualizować serwis?

Wielu ludzi uważa że aby zaktualizować swoją stronę internetową trzeba zwracać się do wyspecjalizowanej firmy, bądź mieć informatyka na etacie. Nic bardziej mylnego! Istniejące technologie pozwalają na edycję zawartości strony bez żadnej wiedzy w zakresie tworzenia stron www. Wymagana jest jedynie umiejętność obsługi edytora tekstu (np. MS Word).

Niewielkie zmiany lub dodanie kilku aktualności co 2-3 dni zabiera niewiele czasu i może to zrobić właściwie każdy. Wystarczy wdrożyć na państwa witrynie system zarządzania treścią (CMS).

Rodzaje systemów

W sieci spotkamy dziesiątki jeśli nie setki różnych systemów CMS, zarówno darmowych jak i płatnych. Dlatego też to my, na podstawie informacji o państwa potrzebach, zajmujemy się wyborem rozwiązania najlepszego dla państwa serwisu. Na życzenie możemy przeprowadzić test systemu i jeśli nie będzie państwu odpowiadał zmienimy go na inny.

Ważne informacje

Instalacja systemu nie zmieni nic w wyglądzie i działaniu strony. Przy okazji instalacji systemu przeprowadzamy optymalizację kodu pod kątem wyszukiwarek internetowych. Opłatę za instalację ponosicie państwo tylko raz, nie są pobierane opłaty abonamentowe.

Przykładowe okna edycji z różnych systemów CMS mogą obejrzeć państwo poniżej: