Technologia Flash

Strony i prezentacje flash

Technologia Adobe Flash jest wykorzystywana najczęściej przy projektach wymagających niestandardowych rozwiązań. Zastosowanie animacji, filmów, dźwięków i innych multimediów w dowolnych kombinacjach sprawia że witryna jest efektowna i ciesząca oko. Technologia ta pozwala również na większą interakcję z użytkownikiem niż tradycyjne metody, a także oferuje pełną dowolność w projektowaniu struktury strony i nawigacji.

Witryny wykonane tą metodą znajdują zastosowanie jako wizytówka nowego produktu lub prosta strona firmowa. W przypadku większych witryn stosuje się raczej animowane elementy w strategicznych miejscach strony resztę pozostawiając w formie statycznej.

W naszej ofercie znajdą państwo

  • Intra
  • Kompletne strony internetowe
  • Animacje
  • Animacje oparte o Action Script
  • Aplikacje na strony

Prezentacje

Za pomocą Flash’a można również wykonywać efektowne prezentacje offline. Prezentacje takie mogą być świetną wizytówką firmy. Można również wykorzystać je jako gadżet reklamowy (np. płyty CD z prezentacją rozdawane klientom) . Tworzymy zarówno prezentacje produktowe i okazyjne przeznaczone do jednego zastosowania jak i konfigurowalne prezentacje, galerie i pokazy slajdów do wielokrotnego wykorzystania.